شرکت مهندسی بازرگانی جهان گستر رادان شرق نماینده ماشین آلات تولید قیر (کات بک,امولسیون و پلیمری) واحد های تولید بیو دیزل,واحد های تصفیه روغن و ترکیب سوخت اکربودماش اکراین و ماشین آلات گارد ریل کوب پائوسلی و خط کشی ترمک ایتالیا و علائم راه و جاده فیژن هلند در ایران مشاهده شده توسط Customers on Jan 6 جهان گستر رادان شرق , شرکت مهندسی بازرگانی جهان گستر رادان شرق , شرکت مهندسی بازرگانی جهان گستر رادان شرق نماینده ماشین آلات تولید قیر (کات بک,امولسیون و پلیمری) واحد های تولید بیو دیزل,واحد های تصفیه روغن و ترکیب سوخت اکربودماش اکراین و ماشین آلات گارد ریل کوب پائوسلی و خط کشی ترمک ایتالیا و علائم راه و جاده فیژن هلند در ایران رتبه:5.0

درباره ما

 شرکت مهندسی بازرگانی جهان گستر رادان شرق با هدف بالا بردن سطح کیفی , کمی و تکنولوژی راهسازی در کشور ایران و نیز کمک به شرکت های مادر خود که در ذیل به آنها اشاره می نماییم پا به عرصه فعالیت گذاشت.

1.شرکت ساختمانی و راهسازی دلحفره به شماره ثبت 187 که از سال 1359 در امر ساختمان و راهسازی مشغول به فعالیت می باشد.

2.شرکت خیام آسفالت بینالود به شماره ثبت 2948 که از سال 1386 با تجهیزات کامل سنگ شکنی مشغول به تولید مصالح استاندارد آسفالت می باشد که با 3 واحد تولید مجزا توانایی تولید 3400 تن آسفالت در روز را دارا می باشد و مجهز به کلیه دستگاههای وابسته از جمله اکیپ پخش کامل،آسفالت تراش و... می باشد.

3.شرکت خیام بتن فیروزه به شماره ثبت 2194 اولین تولید کننده بتن آماده در نیشابور فعالیت خود را از سال 1384 آغاز و واحد نمونه شهرستان در خراسان رضوی در سال 1387 و نیز تنها دارنده گواهی ایزو 9002 در استان که دارای 4 واحد تولید مجزا می باشد.

4.شرکت شن شویی و دانه بندی شن و ماسه،شن سا بهار شرق به منظور تامین مواد اولیه واحدهای تولیدی فوق تاسیس شد که دارای 3 واحد تولید مجزا می باشد.

 

 

همواره مدیریت و اعضا شرکت های ذیل جهت به روز کردن تکنولوژی تولید و بالا بردن سطح کیفی محصولات در تلاش بوده اند تا اینکه با راه اندازی یک شرکت اقماری در جهت رفع معضلات و مشکلات موجود بر آمدند و شرکت مهندسی بازرگانی جهان گستر رادان شرق به شماره ثبت 3720 ، با این هدف پا به عرصه گذاشت  که چندی از موارد فعالیت آن به صورت زیر می باشد:

نمایندگی هموژنایزر های درون خطی از کشور آلمان 

نمایندگی خطوط بسته بندی قیر از کشور اتریش

نمایندگی خطوط تولید بیو دیزل ، واحد های تصفیه روغن ، بلندینگ مواد و قیر از کشور اوکراین

نمایندگی دستگاه های گارد ریل کوب و خط کشی از کشور ایتالیا

نمایندگی علائم راه و جاده،تجهیزات ترافیکی از کشور هلند

 نمایندگی واحد های تولید آسفالت از سنگاپور

این شرکت همواره آماده مشاوره و کمک به دیگر شرکت های راهسازی,ساختمانی و تولیدی و... در زمینه اجرای پروژه ها،صادرات،واردات و... می باشد.         

 

 آدرس: ایران - استان خراسان رضوی - نیشابور - میدان آزادی - بلوار گلها

ایمیل: Skype: Amin.Rod     info(at)AmisCo.ir   -   info.AmisCo(at)Gmail.com

  تلفن همراه: 09153515094    فکس: 05142238503    تلفن: 05142226602     کد پستی: 9343147449